Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
14 września 2018
Święto batalionu dowodzenia IWsp SZ
13-14.09.2018. Bydgoszcz. Z okazji Święta batalionu dowodzenia Inspektoratu Wsparcia SZ zorganizowano dzień otwartych koszar i obchody święta jednostki.


W czwartek w koszarach przy ulicy Gdańskiej żołnierze batalionu dowodzenia w związku ze swoim świętem zorganizowali dzień otwartych koszar. Przygotowali wiele ciekawych niespodzianek dla zaproszonych dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionych szkół oraz mieszkańców Bydgoszcz.

Goście mogli zobaczyć sprzęt i wyposażenie żołnierzy batalionu, medyków z Wojskowego Szpitala Polowego oraz bydgoskich żandarmów. Atrakcją dnia był pokaz dynamiczny przygotowany przez żołnierzy batalionu, w którym zaprezentowali swoje umiejętności podczas wykonywania zadań na posterunku kontrolnym.

Piątek był dniem, w którym żołnierze uczestniczyli w uroczystej zbiórce. Dowódca batalionu podziękował żołnierzom za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Szefa Inspektoratu reprezentował  płk Tomasz Sadowski, który podziękował za wykonywanie powierzonych zadań na bardzo wysokim poziomie.  Na zakończenie uroczystości został odczytany okolicznościowy rozkaz.

 

Zespół prasowy IWsp SZ

 

generuj pdf
Kontakt

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
Dwernickiego 1
85-915 Bydgoszcz
tel. 261416302
fax. 261416296

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane