Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
10 lipca 2018
Zakończenie służby w IWsp SZ
10.07.2018. Bydgoszcz. Podczas uroczystej zbiórki stanu osobowego Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, w obecności sztandaru wojskowego i kompanii honorowej pożegnano szefa Logistyki płk Dariusza Żuchowskiego.


Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych gen. bryg. Dariusz Łukowski pożegnał odchodzącego na nowe stanowisko Szefa Logistyki. W swoim przemówieniu przypomniał przebieg jego służby wojskowej.

W obecności kadry, pracowników i przybyłych gości generał Łukowski podziękował płk Żuchowskiemu za lata wzorowej służby, aktywność i zaangażowanie na różnych stanowiskach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

- Proszę przyjąć wyrazy szacunku i uznania dla Pańskiej działalności. Dziękuję za wzorcową i efektywną współpracę, za aktywność i zaangażowanie, za ogrom pracy, jaki włożył Pan w tworzenie i funkcjonowanie nowoczesnej logistyki wojskowej.

Szef IWsp SZ życzył swojemu zastępcy powodzenia i wytrwałości, a także wiele zdrowia i samych sukcesów na nowym stanowisku.

- W życiu bywają chwile, które na zawsze zostają w naszej pamięci. Ta uroczystość bez wątpienia ma dla mnie właśnie taki charakter. Dzień dzisiejszy jest doskonałą okazją do refleksji nad blisko dziewięcioma latami spędzonymi w szeregach IWsp SZ i wspomnieniem wszystkich ludzi, z którymi los zetknął mnie w tym czasie – powiedział płk Żuchowski. Następnie podziękował za wzorową współpracę, okazaną życzliwość i wsparcie Szefowi Inspektoratu, przedstawicielom władz rządowych i samorządowych, duchowieństwu, komendantom i szefom zaprzyjaźnionych służb mundurowych, dowódcom i komendantom jednostek i instytucji podległych Szefowi Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, żołnierzom i pracownikom IWsp SZ.

Decyzją Ministra Obrony Narodowej pułkownik Dariusz Żuchowski został wyznaczony na stanowisko Zastępcy Szefa Sztabu Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód.

Martyna Wróblewska WDK IWsp SZ

Dołączona galeria zdjęć: Zakończenie służby w IWsp SZ
generuj pdf
Kontakt

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
Dwernickiego 1
85-915 Bydgoszcz
tel. 261416302
fax. 261416296

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane