Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
08 marca 2018
Międzynarodowy Dzień Kobiet
08.03.2018 r. Opole. Występy młodych artystów oraz warsztaty poświęcone zdrowiu i urodzie to atrakcje przygotowane wszystkim Paniom służącym i pracującym w 10 Brygadzie Logistycznej z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.


Na początku spotkania wszystkim Paniom, w imieniu dowódcy 10 Brygady Logistycznej oraz żołnierzy i pracowników wojska, najserdeczniejsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet złożył zastępca dowódcy  pułkownik Wojciech Grzybowski. Każda z Pań otrzymała również symboliczny kwiatek i indywidualnie podziękowania za służbę i pracę w opolskiej jednostce.

 

Obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet uświetnił występ artystyczny młodych wykonawców z sekcji Klubu 10 Brygady Logistycznej. Ze specjalnie przygotowanym repertuarem wystąpiły żeńskie grupy tancerek z Formacji Tańca Nowoczesnego Scorpion oraz solistki ze Studium Piosenki. Kolejną część spotkania uświetnili uczniowie z klasy biologiczno – chemicznej z elementami fizjoterapii, psychodietetyki i preparatyki medycznej Liceum Ogólnokształcącego w Gogolinie. Przygotowali oni warsztaty poświęcone zdrowemu trybowi życia. Były wykłady i pokazy wytwarzania kosmetyków z naturalnych surowców oraz domowej biżuterii. Młodzież podzieliła się przepisami i pokazała w jaki sposób w warunkach domowych, z ogólnodostępnych składników przygotować kremy, balsamy, olejki czy też sole do kąpieli. Uczniowie zaprezentowali również podstawy masażu, a chętne Panie mogły na miejscu skorzystać z tej możliwości.

 

Świętowanie nie mogłoby się odbyć bez słodkiego poczęstunku. Kawę, herbatę oraz ciasto przygotowali kucharze z 10 Brygady Logistycznej, którzy chociaż w ten sposób mogli wyrazić swoją wdzięczność wszystkim Paniom za cierpliwość, miłe słowo i serdeczny uśmiech.

 

kpt. Piotr Płuciennik

Dołączona galeria zdjęć: Międzynarodowy Dzień Kobiet
generuj pdf
Kontakt

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych
Dwernickiego 1
85-915 Bydgoszcz
tel. 261416302
fax. 261416302

    
Jednostki Podporządkowane